اداری و رفاهی

10 / 10
از 1 کاربر

 

مجموعه‌ی کشتارگاه صنعتی دام خوشه‌طلایی سیستان، بخش اداری و رفاهی متناسب با حجم فعالیت و تعداد نیروی انسانی شاغل را در اختیار دارد.

دو نگهبانی، در ورودی‌های تمیز و کثیف کشتارگاه، مستقر می‌باشد. تعداد دو واحد مهمانسرا خدمات اسکان و تغذیه‌ی مدیران و مهمانان و مشتری‌هایی که از مسیرهای دور به کشتارگاه عزیمت می‌کنند، ارائه می‌نماید.

در بخش رفاهی، یک رستوران، ویژه‌ی کارگرانی که بیش از یک شیفت کاری اشتغال دارند و همین طور کارکنان شیفت را به عهده دارد که از سالن غذاخوری مناسب و آشپزخانه‌ی مجهز برخوردار می باشد.

سرویس‌های بهداشتی و حمام و رخت‌کن‌های لازم در قسمت‌هایی که ضروری بوده است، پیش‌بینی شده است.

رختشوی‌خانه‌ی کشتارگاه با در اختیار داشتن، دیگ‌های بخار، ماشین لباس‌شویی و اتوی صنعتی روزانه، کار شستشوی البسه ی کلیه‌ی کارکنان را برعهده دارد.

بخش اداری کشتارگاه، دارای اتاق‌های مدیریت، نمازخانه، اتاق مسئول فنی بهداشتی، اتاق روحانی ناظر بر ذبح شرعی، پایگاه مقاومت بسیج، خانه‌ی بهدشات کارگری، اتاق امور اداری و اتاق امور مالی، آبدارخانه و سرویس‌ای بهداشتی می‌باشد.

در کلیه‌ی ایستگاه‌های کاری دوربین مداربسته مستقر می‌باشد و مدیریت به طور لحظه‌ای مونیتورینگ واحدها را انجام می‌دهد و امکان مونیتورینگ روی گوشی همراه را نیز دارد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :